درباره ما

درباره ما چه میدانید ؟

سایت اطلاع رسانی غذاهای دوست داشتنی با نام تجاری گوگل منو با هدف معرفی بهترین های ایران در زمینه نیازهای ضروری و روزمره افراد در سال ۱۳۸۱ به شماره ثبت ۲۱۲۱۳۱ تاسیس شد.

با توجه به رقابت روزافزون در دنیای امروزی بحث اطلاع رسانی یکی از مهمترین مباحث روز است که این مهم ، با توجه به پیشرفت شبکه های مجازی قابل ارائه می باشد .

نمایش دهنده های متعددی در دنیای مجازی وجود دارند که کاربران زیادی با این نوع اپلیکشن ها و صفحات فعالیت های روزمره خود را سپری می کنند که شامل : وب سایت ها ، اینستاگرام ، تلگرام ، آپارات ، لنزور ، کلوپ و linkedln  می باشد ، که یکی از در دسترس ترین و پر استفاده ترین این اپلیکشن ها اینستاگرام و تلگرام می باشد که بر روی گوشی افراد در هر سنی وجود دارد .

بنابراین گام نخست برای اطلاع رسانی استفاده از در دسترس ترین ابزار می باشد که همان وب سایت و ربات های تلگرامی هستند .

نکته حایز اهمیت در استفاده از این ابزار علاو بر اطلاع رسانی ، ارتباطات با مشتری و اطلاع از نقاط ضعف و قوت مجموعه ، پرسنل و همچنین اطلاع از پیشنهادات مشتری می باشد ، که این امر در هر چه بهتر شدن عملکرد مجموعه تاثیر بسزایی دارد که همان بحث  Customer Care  می باشد که در دنیا شدیدا مورد توجه قرار گرفته است ، همچنین اهمیت دادن به مشتری باعث اطمینان و علاقه بیشتری به مجموعه می گردد که سبب می شود در انتخاب های بعدی نیز الویت استفاده از این مجموعه باشد.