گوگل منو
گوگل منو
عکاسی اردلان قهاری

توضیحات آگهی

سلام دوستان ،

من اردلان قهاری ، فعالیت من در زمینه عکاسی می باشد

متولد کرج هستم  ، شروع فعالیت عکاسی  من از سال ۱۳۷۷ بود ، با عکاسی از طبیعت که تا به امروز به عنوان یک علاقه نه به عنوان یک بیزینس ادامه دارد .

اما فعالیت حرفه‌ای عکاسی من در سال ۱۳۸۲ بعد از بازگشت از کشور اوکراین با راه اندازی استودیو عکاسی شخصی خودم آغاز شد ، ابتدا فعالیت حرفه‌ای خودم را در زمینه عکاسی از مراسم‌های عروسی آغاز کردم و بعد از حدود ۵ سال زمینه عکاسی حرفه ای  خودم را به سمت عکاسی ( پرتره ، مد ، تبلیغاتی ، تدریس  به صورت خصوصی و گروهی )  تغییر دادم .

در این راستا با شرکت‌هایی از قبیل جامعه پوش آرا ،  زامینی  در زمینه پوشاک و شرکت‌های مثل کشت چین  ، هامون ،  مهیا پروتئین  در زمینه مواد غذایی و غیره … جهت گرفتن عکس‌های تبلیغاتی از محصولات این شرکت‌ها با آنها همکاری داشتم و تدریس عکاسی را هم به موازات این فعالیت‌ها انجام می‌دادم ،  بعد از حدود ۱۰ سال فعالیت در ایران به دلیل کسب تجربه و ماجراجویی  بیشتر در زمینه عکاسی به کشور ترکیه مهاجرت کردم  و در کشور ترکیه هم ابتدا عکاسی از مراسم‌های عروسی و بعد به همراه آن با برخی از شرکت‌های تولید کننده پوشاک در زمینه عکاسی ، مد همکاری  داشتم ، بعد از 3 سال بعدبه دنبال تجربه بیشتر در زمینه عکاسی  به کشور آمریکا مهاجرت کردم و در آنجا تجربیات متفاوت و جدیدی در زمینه عکاسی به دست آوردم.

 

در کشور آمریکا نیز با گروه ها و شرکت های گوناگون آشنا شدم و همکاری خودم را با این گروه ها در زمینه های عکاسی ورزشی ، مراسم های فارغ التحصیلی ، وب سایت ها ، تبلیغات ، پرتره تبلیغاتی ادامه دادم .

مانند تمام ایرانی های دیگر خارج از کشور باز هوای زندگی در وطن کردم و مدتی است که در ایران هستم ، با داشتن حدود 20 سال تجربه حرفه ای عکاسی آماده همکاری و کمک در زمینه های :

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی  مد fashion) (

عکاسی پرتره

عکاسی کودک

تدریس عکاسی

مشاوره در زمینه خرید تجهیزات عکاسی ) دوربین وتجهیزات استودیویی )

بازار بزرگ ایران مال Iran Mall